Paieška

Suraskite mus  Facebook'e 

 

Kovo / March 30 - 31

Kovo / March 30

16:30 SK Aš tave žinau (Aš tave žinau / I know you)
Lietuva 32 min.
16:30 SK Pietys (Souther)
Lietuva 23 min.
16:30 SK Lernavan (Lernavan)
Lietuva 24 min.
17:00 S4 Asamblėja (Ji Jie Hao / The Assembly)
Kinija, Honkongas 124 min.
17:15 S3 Mergina iš Kinijos (Zhongguo guniang / She, a Chinese)
Jungtinė Karalystė 98 min.
17:15 P1 Nuo 10 iki 11 (11'e 10 kala / 10 to 11)
Turkija, Prancūzija, Vokietija 110 min.
17:30 S10/11 Blogi namai (Dom zly)
Lenkija 100 min.
17:45 DS Palaimintosios (Blessed)
Australija 113 min.
18:00 P2 Grėsmingas signalas (Full Signal)
Palestina, JAV 61 min.
19:15 P1 Užtarėjas (Protektor / Protector)
Čekija, Vokietija 98 min.
19:15 S3 Paslaptis jų akyse (El Secreto de sus ojos / The Secret in their Eyes)
Argentina, Ispanija 129 min.
19:30 S4 Nieko asmeniško (Nothing personal)
Olandija, Airija 85 min.
19:30 P2 Sugrįžimas į Hansalą (Retorno a Hansala / Return to Hansala)
Ispanija 95 min.
19:45 S10/11 Juoda avelė (Black Sheep)
Meksika 83 min.
20:00 DS Virtuvė sielai (Soul Kitchen)
Vokietija 99 min.
21:15 S4 Kontroliuojamos ribos (Limits of Control)
Ispanija, Japonija, JAV 116 min.
21:15 P1 Žvaigždžių liga (Starsuckers)
Jungtinė Karalystė 100 min.
21:30 P2 Meilės karžygės (Kærlighedens krigere / Warriors of Love )
Švedija, Danija 93 min.
21:45 S3 Didysis upių žmogus (Big River Man)
Jungtinė Karalystė, JAV 100 min.
22:00 DS Pranašas (Un Prophete / A Prophet)
Prancūzija 149 min.

Kovo / March 31

17:00 P1 Prarasti laikai (Utolso Idok / Lost Times)
Vengrija 90 min.
17:00 S4 Svieto pabaiga (Ved verdens ende / At World's End)
Danija, Vokietija, Australija 100 min.
17:00 SK Grėsmingas signalas (Full Signal)
Palestina, JAV 61 min.
17:15 S10/11 Kaltas Judas (Tutta colpa di Giuda / Freedom)
Italija 102 min.
17:30 DS Moterys be vyrų (Zanan-e bedun-e mardan / Women Without Men)
Vokietija, Austrija, Prancūzija 97 min.
17:45 S3 Caras (Tsar) dalyvauja režisierius Pavelas Lunginas
Rusija 116 min.
17:45 P2 Marti (Kellin / The Daughter-in-Law)
Kazachstanas 84 min.
18:15 S3 Moteris be pianino (La mujer sin piano / Woman Without Piano)
Ispanija 97 min.
18:15 SK 7 nuodėmės (7 sins)
Lietuva 60 min.
19:00 S4 Mažylė (La Pivellina / The Little One)
Austrija, Italija 100 min.
19:00 P1 Policija, būdvardis (Politist, adjectiv / Police, adjective)
Rumunija 113 min.
19:15 S10/11 Penkios minutės Rojaus (Five Minutes of Heaven)
Jungtinė Karalystė 90 min.
19:30 DS Gyvenimas karo metu (Life During Wartime)
JAV 96 min.
19:30 P2 Spąstai krabams (El Vuelco del Cangrejo / Crab Trap)
Kolumbija, Prancūzija 95 min.
19:45 SK Raudonoji koplyčia (Det Røde Kapel / The Red Chapel)
Danija 84 min.
20:15 S3 Mūsų viešas gyvenimas (We Live In Public)
JAV 90 min.
21:00 S4 Netinkama diena žvejybai (Mal dia para pescar / Bad Day to Go Fishing)
Urugvajus, Ispanija 85 min.
21:15 P2 Anderis (Ander)
Ispanija 128 min.
21:15 S10/11 Didžioji svajonė (Il Grande sogno / The Big Dream)
Italija, Prancūzija 101 min.
21:30 DS Nelaimėliai (De helaasheid der dingen / The Misfortunates)
Belgija 108 min.
22:00 S3 Pasroviui (Choi vo / Adrift)
Vietnamas 110 min.