Paieška

Suraskite mus  Facebook'e 

 

Kovo / March 28 - 29

Kovo / March 28

11:00 S3 1981-ieji (Mille neuf cent quatre / Nineteen Eighty-One )
Kanada 132 min.
11:15 S4 Tujos vedybos (Tuya de hun shi / Tuya's Marriage)
Kinija 86 min.
11:30 DS Baltas kaspinas (Das Weisse Band / The White Ribbon)
Austrija, Vokietija, Prancūzija, Italija 144 min.
11:45 S10/11 Rugsėjo numeris (September Issue)
JAV 88 min.
13:00 S4 Virtuvė sielai (Soul Kitchen)
Vokietija 99 min.
13:30 S3 Afganistano žvaigždė (Afghan Star)
Jungtinė Karalystė 87 min.
13:45 S10/11 Plačiai atmerktos akys (Eynaim Pekukhot / Eyes Wide Open)
Izraelis, Vokietija, Prancūzija 90 min.
14:15 DS Lurdas (Lourdes)
Austrija, Prancūzija, Vokietija 99 min.
14:45 P1 Ką žinote apie persų kates (Kasi az gorbehaye irani khabar nadareh / No One Knows About Persian Cats)
Iranas 106 min.
15:00 S4 Caras (Tsar)
Rusija 116 min.
15:00 SK Laiko saugotojas (Laiko saugotojas / The Keeper of Time)
Lietuva, Rusija 50 min.
15:15 S3 Karvė (Dou niu)
Kinija 105 min.
15:45 S10/11 Mergina iš Kinijos (Zhongguo guniang / She, a Chinese)
Jungtinė Karalystė 98 min.
16:15 DS Mėnulis (Moon)
Jungtinė Karalystė 97 min.
16:15 SK Įlanka (The Cove)
JAV 94 min.
16:45 P1 Rytų pjesės (Eastern Plays)
Bulgarija, Švedija 89 min.
17:15 S4 Sugrįžimas į Hansalą (Retorno a Hansala / Return to Hansala)
Ispanija 95 min.
17:30 S3 Iltinis dantis (Kynodontas / Dogtooth)
Graikija 96 min.
17:30 P2 Užtarėjas (Protektor / Protector)
Čekija, Vokietija 98 min.
17:45 S10/11 Juoda avelė (Black Sheep)
Meksika 83 min.
18:15 SK Didysis upių žmogus (Big River Man)
Jungtinė Karalystė, JAV 100 min.
18:15 DS Raudonoji koplyčia (Det Røde Kapel / The Red Chapel)
Danija 84 min.
18:45 P1 Pranašas (Un Prophete / A Prophet)
Prancūzija 149 min.
19:15 S4 Pripučiama lėlė (Kuki ningyo / Air Doll)
Japonija 116 min.
19:30 S10/11 Angelas prie jūros (Un Ange a la Mer / Angel at Sea)
Belgija, Kanada 86 min.
19:30 P2 Kelionė per Lietuvą (Journey through Lithuania)
Lietuva 75 min.
19:30 S3 Paslaptis jų akyse (El Secreto de sus ojos / The Secret in their Eyes)
Argentina, Ispanija 129 min.
20:00 DS Grėsmingas signalas (Full Signal) dalyvauja režisierius Talalas Jabari
Palestina, JAV 61 min.
21:15 P2 Meilės karžygės (Kærlighedens krigere / Warriors of Love )
Švedija, Danija 93 min.
21:15 S10/11 Pasroviui (Choi vo / Adrift)
Vietnamas 110 min.
21:30 P1 Anderis (Ander)
Ispanija 128 min.
21:30 DS Išėjusieji (Okuribito / Departures)
Japonija 130 min.
21:45 S4 Kontroliuojamos ribos (Limits of Control)
Ispanija, Japonija, JAV 116 min.
22:00 S3 Žvaigždžių liga (Starsuckers)
Jungtinė Karalystė 100 min.

Kovo / March 29

16:30 SK Ana geraširdė (Ana geraširdė / Goodhearted Ana)
Lietuva 21 min.
16:30 SK 14:56 (14:56)
Lietuva 29 min.
16:30 SK Panaekhali (Too Many Coming)
Lietuva, Rusija, Kirgizija 17 min.
17:00 P2 Marti (Kellin / The Daughter-in-Law)
Kazachstanas 84 min.
17:00 DS Čia ir ten (Tamo i ovde / Here and There )
Serbija, Vokietija, JAV 90 min.
17:15 S4 Gyvenimo formulė (Li Mi De Cai Xiang / Equation of Life and Death)
Kinija, Honkongas 96 min.
17:15 P1 Juodasis būrys (Crnci / The Blacks) dalyvauja režisieriai Goranas Devicius ir Zvonimiras Juricius
Kroatija 78 min.
17:30 S3 Izraelietiškas sumo (Sipur Gadol / A Matter of Size)
Izraelis, Vokietija, Prancūzija 92 min.
17:45 S10/11 Kraujas ir pelenai (Cendres et Sang / Ashes and Blood)
Prancūzija, Rumunija, Portugalija 105 min.
19:00 DS Gyvybės ir mirties miestas (Nanjing! Nanjing! / City of Life and Death)
Kinija, Honkongas 136 min.
19:00 P1 Lenkų-rusų karas (Wojna polsko-ruska / Snow White and Russian Red)
Lenkija 108 min.
19:15 S4 Užmirštieji (Huacho)
Čilė, Prancūzija, Vokietija 89 min.
19:30 S3 Rimtas vyrukas (A Serious Man)
JAV 106 min.
19:45 SK Moterys be vyrų (Zanan-e bedun-e mardan / Women Without Men)
Vokietija, Austrija, Prancūzija 97 min.
20:00 S10/11 Moteris be pianino (La mujer sin piano / Woman Without Piano)
Ispanija 97 min.
21:15 P1 Švytinti žvaigždė (Bright Star)
Jungtinė Karalystė, Australija 119 min.
21:15 S4 Netinkama diena žvejybai (Mal dia para pescar / Bad Day to Go Fishing)
Urugvajus, Ispanija 85 min.
21:30 DS Troškulys (Bakjwi / Thirst)
Pietų Korėja 133 min.
21:45 S3 Vegetarė (Chaesikjueuija / Vegetarian) dalyvauja režisierius Lim Woo-Seong
Pietų Korėja 113 min.
21:45 SK Įlanka (The Cove)
JAV 94 min.
22:00 S10/11 Abrakadabra (77 Doronship)
Argentina, Prancūzija 77 min.