Paieška

Suraskite mus  Facebook'e 

 

Rugpjūčio 18 - rugsėjo 4 d.

Rugpjūčio 18 d., ketvirtadienį, 19 val.
Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius)

MISIJA - AKORDEONAS
TV projekto „Lietuvos talentai 2010" nugalėtojo Martyno Levicko rečitalis
MARTYNAS LEVICKIS (akordeonas, Lietuva / Didžioji Britanija)
J. S. Bach, D. Scarlatti, A. Nordheim, A. Piazzolla, G. Hermosa ir kt.

Rugpjūčio 19 d., penktadienį, 20 val.
Vilniaus mokytojų namų kieme (Vilniaus g. 39, Vilnius)

PAŠĖLĘS LINDYHOPAS
Gatvės svingo ansamblis RHYTHM JUNKIES:
Mindaugas BIKAUSKAS (gitara, vokalas)
Milda STAŠAITYTĖ (vokalas)
Aurimas PETREVIČIUS (akordeonas)
Vytautas NARKEVIČIUS (smuikas)
Dangiras BUGAS (perkusija)
Marius ZAREMBA (klarnetas)
Tomas ŽDANAVIČIUS (gitara, bandža)
Justė BUZELYTĖ (kazoo)
Marius KURGONAS (tūba)
Andrius ŠLIMAS (stepo šokėjas)
Giedrė PAPLAITYTĖ (džiazo šokėja)

Rugpjūčio 21 d., sekmadienį, 17 val.
Bistrampolio dvare (Kučių km., Ramygalos seniūnija, Panevėžio raj.)

MISIJA - AKORDEONAS
TV projekto „Lietuvos talentai 2010" nugalėtojo Martyno Levicko rečitalis
MARTYNAS LEVICKIS (akordeonas, Lietuva / Didžioji Britanija)
J. S. Bach, D. Scarlatti, A. Nordheim, A. Piazzolla, G. Hermosa ir kt.

Rugpjūčio 21 d., sekmadienį, 19 val.
Vilniaus universiteto Botanikos sode (Kairėnų g. 43, Vilnius)

VAKARAS SU ANDRIUM KANIAVA
ANDRIUS KANIAVA (vokalas, gitara, klavišiniai)
Autorinės dainos

Rugpjūčio 23 d., antradienį, 18.30 val.
Šv. Kazimiero bažnyčioje (Didžioji g. 34, Vilnius)

SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDOS
ALEXANDER GORIN (vargonai, Izraelis)
G. Frescobaldi, D. Buxtehude, N. Bruhns, J. S. Bach

Rugpjūčio 23 d., antradienį, 19 val.
Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius)

DŽIAZAS SU GIEDRE
Solistė GIEDRĖ KILČIAUSKIENĖ (vokalas)
Dalyvauja: ANDREJ POLEVIKOV (fortepijonas)
VYTIS NIVINSKAS (kontrabosas)
DARIUS RUDIS (mušamieji)
G. Gershwin, Ch. Corea, M. Davis ir kt.

Rugpjūčio 25 d., ketvirtadienį, 19 val.
Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius)

CHOPIN GENIUS LOCI
Koncertas rengiamas kartu su Lenkijos institutu
NAHORNY SEKSTETAS (Lenkija):
Włodzimierz NAHORNY (fortepijonas)
Dorota MIŚKIEWICZ (vokalas, smuikas)
Henryk GEMBALSKI (smuikas)
Wojciech STARONIEWICZ (saksofonas)
Mariusz BOGDANOWICZ (kontrabosas)
Piotr BISKUPSKI (perkusija)
Džiazo improvizacijos F. Chopin ir R. Maciejewski kūrinių temomis

Rugpjūčio 26 d., penktadienį, 14 val.
Vilniaus mokytojų namų kieme (Vilniaus g. 39, Vilnius)

GYVENTI NEGALIMA MIRTI
Akcija kaulų čiulpų donorystei skatinti
Koncertas rengiamas kartu su Vilniaus mokytojų namais ir onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas"
Dalyvauja ĮVAIRŪS LIETUVOS ATLIKĖJAI, GRUPĖS, KOLEKTYVAI
Nemokamai

Rugpjūčio 28 d., sekmadienį, 17 val.
Šešuolėlių dvare (Šešuolėlių I kaimas, Zibalų seniūnija, Širvintų rajonas)

AKTORIŲ TRIO
KOSTAS SMORIGINAS (vokalas, gitara)
OLEGAS DITKOVSKIS (vokalas, gitara)
SAULIUS BAREIKIS (vokalas, gitara)
Autorinės dainos ir baladės

Rugpjūčio 30 d., antradienį, 18.30 val.
Šv. Kazimiero bažnyčioje (Didžioji g. 34, Vilnius)

SAKRALINĖS MUZIKOS VALANDOS. CIKLO UŽDARYMAS
LEOPOLDAS DIGRYS (vargonai)
Vilniaus savivaldybės choras JAUNA MUZIKA (vadovas Vaclovas Augustinas)
Dirigentas VACLOVAS AUGUSTINAS
C. Franck, P. Lukaszewski, L. Urbaniak, D. J. Knaggs

Rugsėjo 4 d., sekmadienį, 17 val.
Šešuolėlių dvare (Šešuolėlių I kaimas, Zibalų seniūnija, Širvintų rajonas)

AUKSINIAI LIETUVOS BALSAI
Solistai: EVELINA SAŠENKO (mecosopranas)
LIUDAS MIKALAUSKAS (bosas)
EGIDIJUS BAVIKINAS (tenoras)
Dalyvauja PAULIUS ZDANAVIČIUS (fortepijonas)
J. Strauss, F. Lehar, A. L. Weber ir kt.