Paieška

Suraskite mus  Facebook'e 

 

Dūzgiantis prospektas

Rugsėjo 2 d., penktadienis, nuo 12.00 iki 23.00 val.
Rugsėjo 3 d., šeštadienis, nuo 10.00 iki 23.00 val.
Rugsėjo 4 d., sekmadienis, nuo 10.00 iki 22.00 val.

Gedimino prospektas - nuo Katedros aikštės iki Lukiškių aikštės


Jau šešeri metai SOSTINĖS DIENOSE „dūzgia" Gedimino prospektas - susitikimo vietos pakeisti negalima!
DŪZGIANTIS PROSPEKTAS - ne kaimiška mugė ar prekybinė turgavietė, o aktyvaus kultūrinio veiksmo ir įvairių kūrybinių sumanymų vieta, tai įvairiausių poreikių, norų ir fantazijų išsipildymo vieta, tai kaimynystės, bičiulystės ir svečių sutikimo vieta, tai vilniečių raiškos būdas!
Šiemet DŪZGIANČIOS PROSPEKTO programa tematiškai suskirstyta į 4 veiksmo erdves:

1. Dainuojantis, šokantis, piešiantis Vilnius
Gedimino prospektas nuo Katedros aikštės iki Vilniaus g.

Šioje erdvėje - dailės ir meno galerijų parodos, profesionalių tapytojų darbai, įvairiausi meno dirbiniai, o svarbiausia - daugybė kultūros renginių ir koncertų. Trokštantiems jaukesnės ir intymesnės aplinkos scenoje prie Nacionalinio dramos teatro pasirodys nedidelės grupės, bardai, aktoriai ir kiti įvairūs pavieniai atlikėjai, kalbantys iš širdies į širdį. O didžiausioje prospekto scenoje prie V. Kudirkos aikštės - norintiems trankios linksmybės ir plataus mosto - vyks įvairių stilių muzikos grupių koncertai, įvairių profesionalių kolektyvų pasirodymai, spektakliai, nuotaikingi projektai.

2. Gardusis Vilnius - lauktuvių zona
Gedimino prospektas nuo Jogailos iki Jakšto g.

Šioje prospekto erdvėje kiekvienas galės paragauti ir įsigyti įvairiausių gardumynų - atėjusieji alkani išeis pilvus nešini! Čia bus pateikta plati įvairovė aukščiausios kokybės skanėstų: duonos, pieno, medaus, mėsos gaminių ir daugybė kitų gardėsių.

3. Skaitantis Vilnius - knygų alėja
Gedimino prospektas nuo A.Jakšto iki Vasario 16-osios g.

Šventės lankytojui geriausia dovana dvasios pamaloninimui - knyga. Šioje prospekto erdvėje plačią knygų įvairovę pristatys dauguma Vilniaus leidyklų, knygas čia pat su nuolaidomis ir autorių parašais galės įsigyti visi norintys. Vyks naujų knygų pristatymai, susitikimai su knygų autoriais ir leidėjais.

4. Vėjų nugairinta: Šilutės - Lietuvos kultūros sostinės - programa Vilniui
Gedimino prospektas nuo Vasario 16-osios g. iki Lukiškių aikštės

Šių metų kultūros sostinė Šilutė vėjo nugairintais savo krašto žmonėmis, mezgančiais tinklus vyrais ir moterimis, bučiukus iš vytelių pinančiais jaunaisiais žvejais, gardžiausia žuviene ir čia pat rūkoma žuvimi, nostalgiškomis jūrinėmis dainomis ir orių lietuvininkų šokiais, muzika, egzotiška spalva nuspalvins Vilnių Gedimino prospekte.

Išalkusiems ir ištroškusiems - visame Gedimino prospekte bus įrengti lauko restoranai su geriausiomis lauko virtuvėmis Vilniuje.

DŪZGIANTIS PROSPEKTAS - gyvas, spontaniškas, netikėtas muzikos, dailės, literatūros, poezijos, teatrinės improvizacijos, šokio, judesio ir žaidimų "katilas" Gedimino prospekte. Iš viso jame numatoma virš 100 renginių.